Espacio Cerebroprotegido (ucraniano)

Espacio Cerebroprotegido «Una buena cabeza y un buen corazón son siempre una combinación formidable». Nelson Mandela.
En Crismachem cuidamos de ambos

Простір, захищений мозком

«Добра голова і добре серце – це завжди грізна комбінація». Нельсон МанделаУ Crismachem ми дбаємо про те й інше.

 

Серце і мозок працюють як система. Одне не може функціонувати без іншого, тому належний зв’язок між ними є життєво важливим.

CRISMACHEM особливо уважно ставиться до зміцнення та профілактики здоров’я своїх співробітників, тому компанія отримала сертифікат «Espacio Cerebroprotegido» від Fundación Freno al Ictus та «Espacio Cardioprotegido» за програмою TicTacDea від Asociación Salvar Ataque de Corazón за впровадження онлайн-навчання для 100% своїх співробітників, що дозволяє їм виявляти, стабілізувати та діяти у випадку серцевого нападу або інсульту на робочому місці, в сім’ї та соціальному оточенні.

Інсульт є основною причиною смерті серед жінок і другою причиною смерті серед чоловіків. У 1 з 6 людей протягом життя станеться інсульт. Це основна причина інвалідності серед дорослих у світі. Хвороби серця та нещасні випадки з боку системи кровообігу або серцево-судинної системи є основною причиною інвалідності серед дорослих у всьому світі. Метою обох програм є інформування та навчання компаній і працівників про фактори ризику та їх запобігання, тривожні ознаки та правильні дії, які допоможуть заощадити час і бути корисними іншим, як на робочому місці, так і в особистому житті.

Сертифікація «Espacio Cerebroprotegido» є частиною проєкту «Brain Caring People Empresa», який є знаком визнання Fundación Freno al Ictus в рамках діяльності здорових компаній, профілактики професійних ризиків, медичних послуг та цілей сталого розвитку (ЦСР) організацій. Зміст тренінгу був розроблений у співпраці з Іспанським товариством неврологів (SEN) через його Групу з вивчення цереброваскулярних захворювань (GEECV), схвалений самим науковим товариством і має підтримку Іспанської асоціації фахівців з медицини праці (AEEMT) та Іспанської асоціації служб профілактики професійної захворюваності (AESPLA).

LOGO FUNDACIÓN FRENO AL ICTUS

Зі свого боку, сертифікація «TicTacDea» – це навчальний і тренувальний інструмент Асоціації порятунку від серцевого нападу, який має на меті сприяти збільшенню кількості врятованих і зменшенню кількості жертв серцевих нападів, а також проводити дослідження та просвітницьку роботу. Ця програма натхненна інформаційно-просвітницькою кампанією Американської асоціації серця, яка вказує шлях до навчання і тренування цивільного населення: цивільна мова, прості концепції та практичні поради.

Crismachem інтегрований в Кардіо-цивільну рятувальну мережу і має автоматичний зовнішній дефібрилятор (АЗД), зареєстрований і підключений до Служби екстреної допомоги, щоб діяти в разі інциденту.

Проєкт також включає інформаційну кампанію «КРИСТАЛЛ» проти інсульту та інфаркту, метою якої є підвищення обізнаності та інформування суспільства про ці патології, їх профілактику та важливість вчасного реагування на них. Кампанія складається з набору інформаційних матеріалів, які поширюються через різні канали комунікації.

Logo-Asoc-tictacdea

Завтра починається сьогодні